קורסים וסדנאות.
 
געגועים
פרטים נוספים >>
 
קורס מבוא לקבלה למתחילים. יסודות החיים
קורס ד' בחינות . המוביל בעולם ובלעדי. בצורה יסודית וקלה להבנה לכל אדם. .לימוד שפת הענפים. וצופן הגנטי של היקום והאדם. כל חוקי הפיזיקה על פי הקבלה. ד' יסודות היקום והאדם. הבריאה הראשונית. והאחרונה. צופן הגנטי של 22 האותיות שבראו את העולם והאדם.
פרטים נוספים >>
 
סדנה ללימוד סודות הזוהר
מה זה הגיון? מי המציא את ההיגיון? מה היא אמת או שקר? יכול להיות שלכולנו יש פחד סמוי מהאמת.
אנחנו יודעים שלכל אחד יש אמת פרטית משלו. אבל לאמיתו של דבר. אמת יש רק אחת, והיא נמצאת בעולם הרוחני. שהיא בפנמיות של כל אדם שהיא העולם הרוחני הנסתר של האדם. מה שנאמר אני ה' אלוהכם אמת. והבורא נמצא בתוך כל לב אדם. שזה המשכן, בסוד בנה לי משכן מלשון יחיד,ושכנתי בתוככם, החשיפה לאמת דורשת מהאדם המון אומץ ותעוזה. ובראש ובראשונה המון בשלות נפשית מסוימת. וכמו שכל אחד יכול להעיד על עצמו שהוא לא יכול להיחשף לאמת כלפי אחרים. לכן לא כולנו עדין בשלים מספיק על מנת להתמודד עם האמת האמתית היחידה שקיימת בצורה כל כך גלויה וחשופה בלי כיסוים ובלי מסכות ומלבושים, של הזהר והקבלה שהיא תורת אמת,
כי אמת היא שלמות. ומי שעדין לא הגיע לשלמות עם עצמו קשה לא להתמודד עם האמת. האמת יכולה לפגוע בפנימיות של האדם. כי האדם בנוי משני יצרים, טוב ורע.. מי שלא מפחד מהאמת יכול להצטרף לשעורים שלנו. ברוך בואכם לעולם האמת.
פרטים נוספים >>
 
קורס אסטרולוגיה קבלית וסוד האותיות א'-ב' העברי
המשך קורס ד' בחינות חלק ב' אסטרולוגיה קבלית. בלעדי בעולם. ד' בחינות ד' עונות. ד' עולמות ד' יסודות. ד' רוחות השמים. שבנויים על כוח מעגל. ימין שמאל ואמצע. שבונים כלי של 12 המזלות. 12 כלים של האינטלגנציה של היקום שלנו. שאנו נולדים לתוכה ומושפעים ממנה. ומשפעים על הגורל החיים והיקום.
פרטים נוספים >>
 
קורס סוד האותיות מתקדם.
צופן הגינטי של היקום והאדם. 22אותיות שהם 22 כלים של ערוצי העברה של אנרגיה. אותיות זכריות ונקביות. אותיות של יסודות אש מים אויר ועפר. צירוף אותיות בונה כלי של ערוץ מחשבה למהות מסוימת. צופן השמות של האדם והאנרגיה וצורת המחשבה שפועל האדם.
פרטים נוספים >>
 
מחשבה אנושית ומעגל החיים
שורשי נשמה. סוגי נשמה. הלידה. המזל השם של האדם. ילדות. בגרות. הרצון. אני והחברה. זוגיות. נשואין. עקרות. הומאים. גירושים. אלמנות. חלומות. מוות קליני. השתלת אברים.. מוח האדם. מה הוא השכל. החכמה. ההיגיון. המודע התת מודע העל מודע. ועוד' ועוד'.
פרטים נוספים >>
 
קורס רפואה על פי הקבלה וסוד האותיות והמזל
קורס רפואה על פי הקבלה וסוד האותיות והמזל. דרך הזוהר ופרשת פנחס. סוד מבנה הגנטי של האדם ובריאתו. סוד האברים הפנמיים כל סוגי המחלות והרפואות.
פרטים נוספים >>
 
קורס חכמת תווי הפנים ועסקים.
כל היקום מסומן בסימנים כולל האדם. למד חכמה נדירה שהיתה ידועה רק ליחידי סגולה. למד לקרא את הסימנים והתמרורים. וראה מי עומד לפניך. למד עם מי אתה עושה עסקים. למד לשלוט בגורל ובחיים. ועל תגיד לא ידעתי. כי הכל קיים ורשום על האדם.
פרטים נוספים >>
 
 
 
קורסים  וסדנאות חוגי בית  בכל הארץ סדנה מיוחדת למעגל החיים. זוגיות ילדים ומשפכה  ועסקים.  אסטרולוגיה קבלית וסוד האותיות. גלגולי נשמוד וסוד יעוד האדם בעולם.  חכמת תווי הפנים ועסקים. סודות לימוד הזוהר ופרשיות השבוע. קורס מבוא לקבלה הטוב בעולם והאמין ומסודר בשיטה הקלה להונה לכל נפש. יעוצים אשיים על זוגיות  עסקים רפואה ילדים. בית ומשפכה. מזוזות קשרות וטהור הבית.